برخورد با تخلفات افزایش طبقات

خواندن 79 بار آخرین بار تغییر یافته سه شنبه, 18 ارديبهشت 1397 06:54

مدیر کل راه و شهرسازی تهران در جمع همکاران معاونت شهرسازی و معماری و اداره عمران و به‌سازی،  گفت: در حوزه عمران و به‌سازی تا پایان سال قرارداد مشاوره برای مطالعه بافت‌های فرسوده تمام شهرهای استان تهران می‌بایست به اتمام برسد.

به گزارش تین‌نیوز و به نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران، محمدنادر محمدزاده ضمن تاکید بر هوشمند سازی و مستمر سازی تمام مصوبات کمیسیون ماده ۵ و کارگروه امور زیربنایی گفت : این مصوبات باید به صورت کتابچه و سالیانه به صورت تفکیکی به چاپ برسد.

وی همچنین به حوزه نظارت بر معماری و شهرسازی برای ورود جدی به ماده ۱۰۰ و جلوگیری از تخلفات افزایش طبقات هشدار داد و این موضوع را کلیدی خواند و گفت و افزود: برقراری قانون نیازمند عزم جدی است که دستوراتی نیز برای فعال شدن کارگروه سیما و منظر شهری و پیگیری‌ها در این خصوص صادرشده است.

مدیرکل راه و شهرسازی تهران با تاکید بر تهیه بسته‌های گردشگری و به‌کارگیری انرژی‌های خورشیدی و برقراری جلساتی با حوزه املاک برای راه‌اندازی این بسته‌های تشویقی سرمایه‌گذاری گفت: این بسته‌ها باید تمام و کمال باشد و نظرات تمام دستگاه‌های استان را در خود داشته باشد که دغدغه شهر تهران در حال حاضر اشتغال و سرمایه‌گذاری است و نقش معاونت شهرسازی و معماری در این برجسته است.

اضافه کردن نظر


کد امنیتی
تازه سازی

commission

ezgif-4-e0c7529fe0.gif